Urban Forms w STREFIE SPOŁECZNEJ w Gdańsku

Urban Forms w STREFIE SPOŁECZNEJ w Gdańsku

Zapraszamy do Gdańska na obchody Święta Wolności i Solidarności, gdzie w pierwszy weekend czerwca będziecie mieli szansę odwiedzić nas i wziąć udział w wyjątkowych warsztatach!

Od 1 do 4 czerwca, w STREFIE SPOŁECZNEJ przy ul. ks. Jerzego Popiełuszki, będą odbywać się gdańskie obchody Święta Wolności i Solidarności. W specjalnie stworzonej strefie, będą przez ten weekend rezydować organizacje pozarządowe i grupy nieformalne, których celem będzie prezentacja ich działań i zmian, które spowodowały w Polsce.

1 i 2 czerwca zapraszamy więc na nasze stoisko w STREFIE SPOŁECZNEJ, gdzie będzie można zapoznać się z naszą działalnością, kupić książki i muralowe gadżety.

 

HARMONOGRAM: 

1 czerwca, godz. 12:00 - 15:00 - Warsztaty artystyczne: Custom obuwia, czyli personalizacja butów. 

 

IMG 20190530 WA0003

W trakcie warsztatów pomożemy Wam stworzyć swoje niepowtarzalne wzory na butach, tworząc ich indywidualną wersję, której nie ma nikt inny! Zabierzcie ze sobą parę butów, które chcecie ozdobić i do dzieła! 

Przypominamu, że osoby niepełnoletnie proszone są o zabranie ze sobą pisemnej zgody na udział w warsztatach.  

3 czerwca, godz. 12:30 - 13:00 - Prezentacja działaności Fundacji Urban Forms. 
 
Podczas tego spotkania zaprezentujemy Wam czym zajmuje się Fundacja Urban Forms i jakie ciekawe projekty udało nam się zrealizować nie tylko w Łodzi ;) 


Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziecie na stronie https://2019gdansk.pl/