ALLE MURALLE!

ALLE MURALLE!

Zapraszamy na wirtualny spacer!

Już dzisiaj ruszamy z wirtualnym spacerem szlakiem murali w aplikacji Tropiciel. 

Ze względu na koronawirusa niestety nie możemy prowadzić tej wiosny wycieczek po muralach, ale dzięki programowi łódzkiego centrum wydarzeń 'Kultugranty' jesteśmy w stanie zaproponować wirtualną wycieczkę.

Każdy, kto posiada smartfona i dostęp do internetu będzie mógł zobaczyć łódzkie murale z własnej kanapy.

Na naszej stronie internetowej, facebooku i instagramie umieścimy link, który przekierowuje do aplikacji, wystarczy się upewnić, że mamy wystarczającą ilość pamięci w telefonie i uruchomić internet.

Trasa spaceru obejmuje ulubione murale łodzian, punkty zwiedzania wybieramy z listy. Każda z prac będzie miała rozszerzony opis i będzie wzbogacona o materiały multimedialne, jak na przykład zdjęcia 360 stopni. Zwiedzających przywitają także materiały wideo, w których w przewodnika wciela się prezeska Fundacji. 

Aplikacja jest dostępna bez ograniczeń czasowych, można też połączyć ją ze spacerem na żywo. Mamy nadzieję, że taki pomysł na wycieczkę po muralach spodoba się nie tylko łodzianom i przyciągnie do naszego wyjątkowego miasta mieszkańców całej Polski. 

LINK DO SPACERU: https://www.geotropiciel.pl/trasa/alle-muralle/

Spacer został opracowany i udostępniony w ramach programu Łódzkiego Centrum Wydarzeń „Kulturgranty” przez Fundację Urban Forms we współpracy z firmą eDialog.

 

lcw logo2logo wer podst zhaslem pl kolor